Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Podziel się:

Podziel się:

Święto Szkoły Podstawowej w Korszach

23 maja szczególnym dniem dla szkoły w Korszach

23 maja był szczególnym dniem dla Szkoły Podstawowej w Korszach. Tegoż oto dnia nasza placówka obchodziła Święto Szkoły, Dzień Dziecka, Dni Rodziny, a także Dzień Sportu Szkolnego. Dzień ten był niepowtarzalną okazją do uczczenia pamięci patrona naszej szkoły - Marii Konopnickiej, która była nie tylko wspaniałą matką i pisarką, ale także kobietą gotową na wyzwania. Swoje utwory kierowała do najmłodszych, gdyż doskonale znała ich psychikę i potrzeby.
Uroczystość zgromadziła wielu gości, byli obecni również rodzice, nauczyciele i oczywiście odświętnie ubrani uczniowie. Strój galowy przypominał o powadze święta. Mieliśmy okazje wysłuchać pięknych wierszy, pieśni w wykonaniu naszych uczniów. Najwybitniejszym uczniom wręczono nagrody książkowe, a uznanym sportowcom puchary za ich wysokie wyniki. Po uroczystości Święta Szkoły, mogliśmy uczestniczyć w sportowych konkurencjach klasowych, grach i zabawach.


Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Edyta Pawlaszek oraz opublikowany na portalu Korsze: Święto Szkoły Podstawowej w Korszach
Oceń artykuł:

(0)