środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Podziel się:

Podziel się:

Pierwsza edycja szkolnej akcji przedświątecznej "Zajączek dla każdego" już za nami...

Solidarni w te święta, czyli o szkolnej zbiórce słodyczy...

Jak co roku przed świętami, dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Korszach z ochotą włączyli się w zbiórkę słodyczy dla swoich kolegów i koleżanek. Tym razem akcja zorganizowana była tuż przed Świętami Wielkiej Nocy. Przez cały tydzień trwała zbiórka słodkości - uzbieraliśmy naprawdę mnóstwo słodyczy - czekolad, batonów, ciastek, cukierków. Myślą przewodnią inicjatywy było to, aby każde dziecko z gminy Korsze dostało coś słodkiego od zajączka wielkanocnego w te święta. Chcieliśmy zatrzeć granice, choćby na chwilę. Każde dziecko zasługuje na to samo - szczęście, zainteresowanie innych, radość. Całość została przekazana na ręce pracownika MOPS-U w Korszach, pani Annie Mierzwińskiej, która z wielką radością przyjęła podarunki od naszych uczniów. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich rodziców, że tak hojnie chcą się dzielić. Kolejny raz udowodniliśmy że w takich sytuacjach jesteśmy ze sobą solidarni. Szczególne podziękowania kierujemy do dzieciaczków z klasy 1b i ich rodziców oraz do wychowawczyni klasy pani Anny Fiedorczuk, którzy najmocniej nas wsparli. Dziękujemy za dyplomy, które świadczą o tym, że doceniacie nasze działania - nasz WOLONTARIAT!

Edyta Pawlaszek
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Edyta Pawlaszek oraz opublikowany na portalu Korsze: Pierwsza edycja szkolnej akcji przedświątecznej "Zajączek dla każdego" już za nami...
Oceń artykuł:

(0)