Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Podziel się:

Podziel się:

Ostatni taki bal w gimnazjum uczniów klas III

Magiczny wieczór, dobra zabawa..., czyli jak się bawią dzisiejsi gimnazjaliści

Piątek, godzina 18.30 - wszystko gotowe i dopięte na ostatni guzik...już czas - zaczynamy ten ostatni bal w gimnazjum. Kolejni, fajni, młodzi i ambitni kończą swoją edukację w naszych murach...powoli się żegnamy ze sobą, no ale będziemy się przecież widywać na ulicy, w drodze do szkoły, ale już nie naszej, innej, poważniejszej... To dla Was ten bal, ostatni, magiczny.

Pięknie ubrani, wystrojeni jak z żurnala, weszli na salę dostojnym krokiem, aby zatańczyć poloneza, a potem walca wiedeńskiego. Przemawiała Pani Dyrektor życząc wszystkim dobrej zabawy. Były kwiaty, ciepłe spojrzenia wychowawczyń. W tym miejscu warto podziękować pani Beacie Dzięgielewskiej - Tuzik za przygotowanie młodzieży do pięknego tańca. To dzięki niej ten polonez nabrał gracji i elegancji. Doskonałe humory dopisywały wszystkim - młodzieży, nauczycielom i rodzicom. Zabawa trwała i trwała, bo właśnie w takich chwilach o to chodzi - aby się spotkać, pobyć ze sobą jak najdłużej (być może ten ostatni raz) i dobrze się bawić.


Edyta Pawlaszek
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Edyta Pawlaszek oraz opublikowany na portalu Korsze: Magiczny wieczór, czyli jak się bawią gimnazjaliści
Oceń artykuł:

(0)