Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Sportu i Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Korszach

Ruch i zabawa to dobra sprawa, czyli Zespół Szkół w Korszach na sportowo...

W miniony czwartek 01.06. obchodziliśmy jednocześnie w naszej szkole Dzień Sportu i Dzień Dziecka. Uroczyście o godzinie 8:00 w Hali Sportowo - Widowiskowej nauczycieli, uczniów, rodziców przywitała pani dyrektor Magdalena Cichoń wraz z organizatorami wydarzenia panią Katarzyną Bukiejko i kolegami - nauczycielami w-fu. Uczniowie mieli okazję wysłuchać apelu olimpijskiego, ale przede wszystkim mogli uczestniczyć w przygotowanych dla nich konkurencjach i atrakcjach sportowych - meczu nauczyciele vs uczniowie, grach i zabawach ruchowych. Dodatkowo mogli spróbować programowania na specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach robotyki (któż z nas nie uwielbia klocków LEGO?). Pomimo chłodnej pogody, atmosfera zabawy dopisywała wszystkim. Uczniowie klas szkoły podstawowej otrzymali lody, a wszystkie klasy dyplomy i słodycze za wygrane konkurencje. Wybrano również sportowców roku odchodzących klas III gimnazjum - Klaudię Roguszkę, Radosława Wojszkuna oraz Jakuba Jaroszewskiego - godnych pochwały uczniów, którzy ducha walki mają nie tylko na boisku sportowym! Brawo!!!

Organizatorom serdecznie dziękujemy za kolejny fajny dzień w murach naszej szkoły. Do zobaczenia za rok!

Pawlaszek Edyta
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Edyta Pawlaszek oraz opublikowany na portalu Korsze: Dzień Sportu i Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Korszach
Oceń artykuł:

(0)