środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Podziel się:

Podziel się:

Są takie dwa dni w styczniu... Dzień Babci i Dziadka w Garbnie

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

Zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez szkolnych w Szkole Podstawowej w Garbnie. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
Impreza dla Babć i Dziadków odbyła się w SP w Garbnie w dniu 16.01.2019r. W pięknie udekorowanej sali dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, tańce oraz scenki związane tematycznie z tymże świętem. Był czas na wspólne odśpiewanie przez wszystkie dzieci tradycyjnego „Sto lat”, wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków oraz wspólny taniec.
Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice naszych dzieci przygotowali dla wszystkich słodki poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty i owoców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Autor: Barbara Starukiewicz
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: END oraz opublikowany na portalu Korsze: Są takie dwa dni w styczniu... Dzień Babci i Dziadka w Garbnie
Oceń artykuł:

(0)