środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Podziel się:

Podziel się:

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GARBNIE

21 i 22 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. To ważne święto w życiu każdej rodziny. Również w Garbnie nie zabrakło życzeń, piosenek, wierszyków i laurek dla naszych dziadków.

Od kilku lat w kalendarz uroczystości szkolnych Szkoły Podstawowej w Garbnie na stale wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. W tym roku, ze względu na termin ferii zimowych, uroczystość odbyła się 17 stycznia w świetlicy wiejskiej.
Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III zaprezentowały interesujący program artystyczny. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które radośnie śpiewały piosenki, pięknie recytowały wiersze, zatańczyły marsza i wesołą czaczę. Po występach artystycznych dzieci obdarowały swoich dziadków laurkami i prezencikami własnoręcznie wykonanymi. W dalszej części mili goście zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem.
Takie uroczystości są wspaniałą okazją do integrowania pokoleń, zatem warto je kultywować.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: END oraz opublikowany na portalu Korsze: Dzień Babci i Dziadka w Garbnie
Oceń artykuł:

(0)