Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Świąteczna akcja charytatywna OSP Korsze

2019-12-21 16:21:20 (ost. akt: 2019-12-21 16:52:41)

Autor zdjęcia: OSP Korsze

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Te słowa Jana Pawła II zmotywowały strażaków - ochotników z Korsz, aby przed świętami wywołać uśmiech na dziecięcych twarzach.

20 grudnia przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Korszach dh Magdalena Aleksandrzak, dh Ewa Michałowska oraz dh Adam Płudowski przekazali na ręce Dyrektor Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Olsztynie zebrane przez darczyńców Parafii Chrystusa Króla w Sątocznie, wolontariuszy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sątocznie i członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Korszach artykuły szkolne, słodycze, zabawki oraz ubrania dla dzieci z Domu Dziecka w Olsztynie.

- Wprowadzając w życie ideę pomocy, wsparcia i braterskiej miłości względem innego człowieka mamy nadzieję, że te święta staną się radośniejsze i przyniosą choć odrobinę uśmiechu i radości dzieciom. Spotkanie z dziećmi zaowocowało dalszą współpracą, która polegać będzie na przeprowadzeniu przez członków OSP Korsze cyklu szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i ratownictwa medycznego. Dyrekcja placówki poinformowała nas, że dzieci wyraziły chęć odwiedzenia naszej jednostki, co stanie się w najbliższym czasie - mówi Sławomir Krupczak, Komendant Gminny OSP Korsze.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages