Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Marlena Borzęcka kolejną kandydatką do tytułu Dziewczyna Lata

2019-07-05 11:43:17 (ost. akt: 2019-07-05 12:37:36)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

"Być kobietą, być kobietą...." — śpiewała Alicja Majewska. Kobietą jest się na co dzień, a Dziewczyną Lata 2019 jest się tylko raz w roku. Dlatego zapraszamy do zabawy wszystkie kobiety. Czas na niezapomnianą letnią przygodę!

Robimy sobie zdjęcia, a później wstawiamy je do internetu. Jednak w sieci życie posta jest krótkie. Po kilku dniach już mało kto o nim pamięta. My proponujemy wam zabawę, której zwyciężczyni trafi również okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. To zawsze jest i będzie niezapomnianą pamiątką.

Masz swoje ulubione zdjęcie, którym chcesz się pochwalić? Wesołe zdjęcie z wakacji na przykład na tle Łuku Triumfalnego albo eleganckie zdjęcie z rodzinnej uroczystości, na której błyszczysz w nowej sukience? A może masz fotografię, na której skaczesz na trampolinie, jedziesz na rolkach lub ćwiczysz jogę? A może po prostu takie, na którym promiennie się uśmiechasz? Koniecznie przyślij je do nas. Czekamy na nie!

Nasza nowa akcja Dziewczyna Lata 2019 trwa w najlepsze. Od lat cieszy się wielką popularnością. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Jeśli czujesz się w sercu młodą dziewczyną, to ile masz lat, nie ma najmniejszego znaczenia!
Najważniejsze, że czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem, pewnością siebie i uśmiechem. Zgłoś się do nas. Tak jak zrobiła to Marlena Borzęcka z Warnikajm.


Fot. Arch. prywatne
Marzeniem Marleny Borzęckiej jest nie tylko zostanie Dziewczyną Lata. Chce również wyjechać do Kenii


Nasza kandydatka lubi korzystać z życia. Dlatego też zgłosiła się do naszego konkursu. — Postanowiłam się zgłosić dla dobrej zabawy, bo żyje się raz — twierdzi. Jej zdaniem Dziewczyna Lata powinna być szalona i dynamiczna.

Na co dzień uczy się, a w wolnych chwilach lubi pomagać innym. — Moim największym marzeniem jest wyjazd do Kenii. Wolny czas spędzam aktywnie, m.in. jeżdżąc na rolkach — dodaje Wakacje planuje spędzić przede wszystkim w gronie znajomych..Szukamy Dziewczyny Lata 2019 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych.

Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników.

Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

[quote]Szukamy Dziewczyny Lata 2019 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych.

Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników.

Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).Jak się zgłosić:
Wystarczy wysłać maila na adres ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
- numer telefonu do kontaktu,
- zdjęcie
- oraz formułkę: Jestem pełnoletnia i zgadzam się na wykorzystanie przez organizatora wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu


Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages