Czwartek, 16 lipca 2020. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Nowe doświadczenia solistek z Korsz

2019-04-18 11:30:39 (ost. akt: 2019-04-18 12:03:37)

Autor zdjęcia: MOK Korsze

Solistki Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach, uczęszczające na zajęcia wokalne prowadzone przez instruktor Agatę Gołaszewską wzięły udział w X Wojewódzkim Przeglądzie Wokalnym „Komu Piosenkę” w Bartoszycach.

Silna grupa reprezentantów: Gabriela Baran, Anna Błażewicz, Aleksandra Błażuk, Anna Czok, Aleksandra Dmowska, Wiktoria Pająk, Lena Podraszka, Martyna Sochacka, Wiktoria Zaborowska, Victoria Bondar, Gabriela Maczan, Natalia Gałęzowska, Emilia Kozińska, Kornelia Piwiszkis, Roksana Darowska, Natalia Szymecka, Aleksandra Tabaka, Magdalena Trapik i Oliwia Walczak zmierzyła się z wokalistami z całego województwa.

Dla najmłodszych był to pierwszy występ poza granicami naszego miasta. Dziewczynki pięknie zaprezentowały przygotowane piosenki. W nagrodę otrzymały dyplomy i pamiątkowe medale. We wszystkich kategoriach soliści prezentowali bardzo wysoki poziom. Do zmagań wokalnych przystąpiło ponad 100 wykonawców z województwa warmińsko - mazurskiego.

W konkursie wyróżnione zostały również nasze podopieczne: Anna Czok w kategorii wiekowej 7-9 lat oraz Aleksandra Tabaka w kategorii 13-15 lat. Cieszymy się i gratulujemy sukcesów.

Udział w konkursie dał dzieciom i młodzieży dużo satysfakcji, pozwolił na zdobycie nowych doświadczeń, uczył zdrowej rywalizacji oraz był dobrą okazją do zaprezentowania swojego talentu i umiejętności szerszej publiczności.

Dziękujemy wszystkim solistkom za godne reprezentowanie naszego ośrodka.

MOK Korsze


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages