Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Miejsko - gminne "Spotkania z poezją"

2019-04-17 17:00:40 (ost. akt: 2019-04-18 11:52:55)

Autor zdjęcia: MOK Korsze

W Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach odbyły się miejsko - gminne eliminacje w ramach XXXVII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z Poezją”.

Do konkursu zgłosiło się trzynastu uczestników, którzy wyłonieni zostali podczas eliminacji szkolnych. Swoje interpretacje przedstawili uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Korszach, Szkoły Podstawowej im. Zasłużonych dla Warmii i Mazur w Garbnie, Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Łankiejmach.

Komisja w składzie: Jadwiga Hajduk - dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Korszach, Elżbieta Pasieka - pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach, Agata Gołaszewska - pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach do eliminacji rejonowych, które odbędą się 24 kwietnia 2019 r. o godz. 10.00 w Galerii Kętrzyńskiego Centrum Kultury zakwalifikowała:

Klasy I- III: Zuzannę Baranowską
Klasy IV- VI: Zuzannę Biedrzycką
Klasy VII-VIII i Gimnazjum: Klaudię Wasiluk.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych szczeblach konkursu recytatorskiego „Spotkania z Poezją”.

MOK Korsze


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages