środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Słodkie warsztaty z seniorkami

2019-01-30 08:34:55 (ost. akt: 2019-01-30 10:01:10)

Autor zdjęcia: MOK Korsze

Panie z Klubu Seniora „Bratek” działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach poprowadziły warsztaty cukiernicze dla dzieci.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zaprosił dzieci do uczestnictwa w warsztatach cukierniczych. Zajęcia poprowadziły Regina Bartoszuk i Krystyna Rynkiewicz.

Prowadzące wyjaśniły i zademonstrowały dzieciom jak przygotować ciasto na oponki oraz ciastka. Każdy uczestnik miał przydzielone zadanie do wykonania. Ugniatanie ciasta, wałkowanie, formowanie słodkich przysmaków i wspólny wypiek zajęły naszym milusińskim kilka godzin. Po usmażeniu oponek i wypieku ciastek nadszedł czas na dekorowanie przysmaków. Kolorowe posypki, rozpuszczona czekolada barwnie pokryły słodkie wypieki. Następnie odbyła się degustacja, która przerodziła się we wspaniałą ucztę.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach i z zainteresowaniem wykonywały przydzielone zadania. Uśmiechy na twarzach niech będą podziękowaniem dla naszych wolontariuszek za poprowadzenie warsztatów. Serdecznie dziękujemy Pani Reginie Bartoszuk i Krystynie Rynkiewicz.

Tekst i fot.: MOK Korsze

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages