środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Dziadkowie i wnuczęta na wspólnej zabawie

2019-01-28 11:37:02 (ost. akt: 2019-01-28 12:10:30)

Autor zdjęcia: MOK Korsze

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zorganizował „Dzień Babci i Dziadka”. Na wspólną zabawę przybyli dziadkowie i wnuczęta.

Wyjątkowymi gośćmi tego dnia byli dziadkowie. Dzień Babci i Dziadka to święto starszaków i ich wnucząt. Wszystkich przybyłych powitał Tomasz Lenkowski dyrektor MOK, który złożył życzenia oraz zaprosił do wspólnej zabawy.

Imprezę artystycznie otworzyły występy wokalne młodych solistek Victorii Bondar, Kornelii Piwiszkis oraz Gabrieli Maczan. Dziewczęta, na co dzień uczęszczają do Grupy Wokalnej działającej przy naszym ośrodku. Solistki swoimi występami sprawiły wiele radości, za co były nagradzane gromkimi brawami.

Po części artystycznej rozpoczął się blok konkursów i zabaw. Pani Agata Gołaszewska przygotowała szereg konkursów dla uczestników imprezy. Dziadkowie i wnuczęta tańczyli m.in. „kaczuszki”, tańczyli z balonami, śpiewali karaoke, wzięli udział w konkursach sprawnościowych. Uczestnicy bawili się na parkiecie przez ponad dwie godziny.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również kącik plastyczny przygotowany przez panią Agnieszkę Karusewicz. W kąciku powstawały międzypokoleniowe kalendarze.

Spotkanie było dobrą okazją do aktywnego spędzenia czasu w gronie swoich najbliższych i rówieśników. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Tekst i fot.: MOK Korsze


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages