Sobota, 5 grudnia 2020. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Są takie dwa dni w styczniu... Dzień Babci i Dziadka w Garbnie

2019-01-23 23:42:25 (ost. akt: 2019-01-23 23:48:24)

Autor zdjęcia: END

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

Zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez szkolnych w Szkole Podstawowej w Garbnie. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
Impreza dla Babć i Dziadków odbyła się w SP w Garbnie w dniu 16.01.2019r.

W pięknie udekorowanej sali dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, tańce oraz scenki związane tematycznie z tymże świętem. Był czas na wspólne odśpiewanie przez wszystkie dzieci tradycyjnego „Sto lat”, wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków oraz wspólny taniec.

Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice naszych dzieci przygotowali dla wszystkich słodki poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty i owoców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Barbara StarukiewiczPolub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: END

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages