środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Mieszkańcy spotkali się po raz pierwszy na Wigilii Miejskiej

2018-12-28 11:16:50 (ost. akt: 2018-12-28 11:37:22)

Autor zdjęcia: MOK Korsze

W sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach odbyła się pierwsza Wigilia Miejska, która spotkała z dużym zainteresowaniem.

Życzenia mieszkańcom Korsz złożył proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Korszach, ks. Remigiusz Zaniecki, Proboszcz Parafii Prawosławnej pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła, ks. Bazylii Tarnata, a także Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach, Tomasz Lenkowski.

Na scenie działo się wiele - usłyszeliśmy świąteczne przeboje i oczywiście tradycyjne kolędy w wykonaniu solistów naszego ośrodka a także zespołu Korszanianki. Nie zabrakło zespołów tanecznych Mini Jump i Junior Jump. Wręczone zostały nagrody dla zwycięzców w konkursach plastycznych „Stroiki, Szopki Bożonarodzeniowe i ozdoby choinkowe” oraz „Mój świat bez nałogów”.

W trakcie występów trwała degustacja świątecznych, smacznych dań przygotowanych przez członków Klubu Seniora „Bratek” działającego w Miejskim Ośrodku Kultury. Na naszym wigilijnym stole nie zabrakło słodkich wypieków z lokalnej piekarni.

Wigilii miejskiej towarzyszył kiermasz świąteczny przygotowany przez seniorów z klubu seniora „Bratek” gdzie można było zdobyć unikatowe, ręcznie robione ozdoby.

Czuć było atmosferę zbliżających się świąt. Mamy nadzieję, że dla wszystkich był to magicznych czas.

Tekst i foto: MOK Korsze


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages