Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Zgłosiła kradzież samochodu. Okazało się, że zapomniała, gdzie go zaparkowała

2018-10-26 12:58:12 (ost. akt: 2018-10-26 13:06:04)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

O tym jak zawodna może być pamięć świadczy przypadek 79-letniej mieszkanki gminy Korsze. Kobieta była przekonana, że jej samochód został skradziony i zawiadomiła Policję. Jak się okazało, kobieta po prostu zapomniała, gdzie go zaparkowała. Prosimy właścicieli pojazdów, aby przed zgłoszeniem Policji rzekomego przestępstwa upewnili się, gdzie faktycznie pozostawiają swoje przysłowiowe „cztery kółka”.

W środę, 24 października po godzinie 13.00 na telefon oficera dyżurnego kętrzyńskiej komendy zadzwoniła kobieta informując, że ktoś ukradł jej samochód. W telefonicznym zgłoszeniu kobieta opisała kolor i rodzaj auta wskazując jednocześnie miejsce, gdzie pozostawiła swój pojazd. Oficer dyżurny nie zwlekając podał komunikat do wszystkich patroli znajdujących się na służbie.

W tym samym czasie zgłaszająca kradzież samochodu 79-latka stawiła się w komendzie, aby złożyć zawiadomienie o przestępstwie. Jak się okazało, nie było takiej potrzeby. Po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia, jeden z policyjnych patroli na ulicy sąsiadującej z miejscem, gdzie rzekomo zgłaszająca miała pozostawić samochód, zauważył zaparkowaną zgubę. Samochód marki Nissan był pozamykany i nie nosił śladów uszkodzenia. Gdy właścicielka została poinformowana o odnalezieniu przez policjantów jej zguby, przypomniała sobie, że rzeczywiście zaparkowała go w innym miejscu niż przypuszczała. Kobieta bardzo ucieszyła się z odzyskania samochodu i podziękowała policjantom za pomoc.

Prosimy właścicieli pojazdów, aby przed zgłoszeniem Policji rzekomego przestępstwa upewnili się, gdzie faktycznie pozostawiają swoje przysłowiowe „cztery kółka”.

Źródło: KPP Kętrzyn

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Olo smolo #2610356 | 188.146.*.* 26 paź 2018 15:07

    Boze w tym wieku ! Cos nie tak z nią

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages