Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Znamy kandydatów do Rady Miejskiej w Korszach, a nawet już... jedną pewną radną

2018-09-25 17:22:55 (ost. akt: 2018-09-25 18:42:08)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

21 października dokonamy wyboru radnych miast i gmin. Prezentujemy aktualną listę kandydatów, którzy chcą zasiąść w Radzie Gminy Korsze.

Miasto i gmina Korsze zostały podzielone na 15 okręgów. Z każdego z nich do rady dostanie się jedna osoba. Do walki stanie w sumie 50 chętnych. W Okręgu nr 9 zarejestrowała się tylko jedna osoba. W takiej sytuacji głosowania się nie przeprowadza, a mandat radnego wędruje do zarejestrowanego. Małgorzata Zubek jest już pewna swego miejsca w radzie.

Okręg nr 1: część Osiedla Nr 1 - ulice: Mikołaja Kopernika, Ogrodowa, Wojska Polskiego-numery parzyste
Okręg nr 2: część Osiedla Nr 1 - ulice: Dworcowa, Kolejowa, Mleczna, Nowy Świat, Polna, Powstańców, Przemysłowa, Racławicka, Wojska Polskiego-numery nieparzyste, Zwycięzców
Okręg nr 3: część Osiedla Nr 1 - ulice: Fryderyka Chopina, Michała Kajki, Wojciecha Kętrzyńskiego, Jana Kilińskiego, Bogumiła Linki, Stanisława Moniuszki, Marii Curie-Skłodowskiej, Wileńska
Okręg nr 4: część Osiedla Nr 2 - ulice: Adama Mickiewicza-numery nieparzyste, Juliusza Słowackiego, Wolności-numery od 1 do 10A
Okręg nr 5: część Osiedla nr 2 - ulice: Długa, Słoneczna, Wiejska, Wolności-numery od 11 do 55, Zielona
Okręg nr 6: część Osiedla nr 3 - ulica Adama Mickiewicza-numery parzyste
Okręg nr 7: część Osiedla Nr 3 - ulice: Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Krótka, ks. Stanisława Lachowicza, Młyńska, Elizy Orzeszkowej, Władysława Reymonta, Szkolna, Wylotowa
Okręg nr 8: sołectwa: Glitajny, Parys, Piaskowiec, Podlechy
Okręg nr 9: sołectwa: Babieniec, Kraskowo, Płutniki, Tołkiny
Okręg nr 10: sołectwo: Garbno
Okręg nr 11: sołectwa: Błogoszewo, Gudziki, Saduny, Warnikajmy
Okręg nr 12: sołectwa: Łankiejmy, Dłużec Wielki
Okręg nr 13: sołectwa: Gudniki, Suśnik
Okręg nr 14: sołectwa: Bykowo, Karszewo, Sajna Wielka
Okręg nr 15: sołectwa: Kałwągi, Prosna, Sątoczno


LISTA KANDYDATÓW:

Okręg nr 1:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA


RUDZIŃSKA Patrycja 28 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

MILLER Mirosław Arkadiusz 55 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

ZADŁUŻNA Ewa 62 lata Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

BAMBUREK Krzysztof 44 lata Korsze


Okręg nr 2:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA


DEMBOWSKI Kamil 31 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

SŁUŻAŁA Andrzej 41 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

SŁUŻAŁA Maria Danuta 66 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

AUGUŚCIAK Elżbieta 56 lat Korsze


Okręg nr 3:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA


DUDZIAK Tomasz Tadeusz 44 lata Starynia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

WEJKSZO Andrzej Ryszard 55 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

ZIĘBA Marta 30 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

TUZIK Andrzej 47 lat Korsze


Okręg nr 4:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA

KIRKLEWSKI Dariusz 37 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

BUKIEJKO Andrzej 46 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

KARUSEWICZ Marian 72 lata Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

SZYMAŃSKA Łucja 64 lata Korsze


Okręg nr 5:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE


WOJTANIS Grażyna Maria 55 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

ŁOTOCZKO Elżbieta 65 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

SEFERYN Agnieszka Maria 38 lat Korsze


Okręg nr 6:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA


DZIĘGIELEWSKI Krzysztof 28 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

WAŚ Jacek Bogdan 43 lata Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

AUGUŚCIAK Andrzej Filip 61 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

BIENIARZ Wojciech Robert 43 lata Korsze


Okręg nr 7:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA


ZAKRZEWSKI Zbigniew 59 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

PAROL Leokadia 60 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

PŁOCHARCZYK Dorota 50 lat Korsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

RECHINBACH Kamil Józef 32 lata Korsze


Okręg nr 8:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA


ĘDRZEJEWSKA Anita Maria 44 ata Glitajny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

ROSICKA Aneta 36 lat Parys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

WOŹNIAK Tadeusz 55 lat Glitajny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

ROMAŃCZUK Urszula 34 lata Korsze


Okręg nr 9:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"


ZUBEK Małgorzata 55 lat Kraskowo

W tym okręgu do wyborów zgłosiła się tylko jedna osoba. W takiej sytuacji głosowania się nie przeprowadza, a mandat radnego wędruje do zarejestrowanego.


Okręg nr 10:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE


BAKUNOWICZ-BOGACZUK Agnieszka 46 lat Garbno

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

ZIELONKA Mirosław 58 lat Garbno

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

LESZCZYŃSKA Wanda Elżbieta 57 lat Garbno


Okręg nr 11:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA

BORZĘCKA Krystyna 48 lat Warnikajmy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

PRUSINOWSKA Sylwia 41 lat Błogoszewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

KACZMARCZYK Monika 38 lat Równina Górna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

TOKARZEWSKI Paweł 31 lat Olszynka


Okręg nr 12:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE


ZWIERZYŃSKA Marlena 33 lata Łankiejmy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

JUTAL Danuta 54 lata Łankiejmy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

CZAJKOWSKI Jacek 42 lata Łankiejmy


Okręg nr 13:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE


KURGAN-ROMAŃCZUK Katarzyna Urszula 49 lat Gudniki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

CZEKAJ Ilona 32 lata Wandajny


Okręg nr 14:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE


WANKIEWICZ Andrzej 60 lat Giełpsz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

BŁAŻEWICZ Renata 37 lat Studzieniec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

ROSICKI Roman 69 lat Karszewo


Okręg nr 15:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

SYCHOWICZ Elżbieta 56 lat Stawnica

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

STRÓG Irena 40 lat Kałwągi

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

KURCHAN Justyna 23 lata Prosna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages