Poniedziałek, 19 sierpnia 2019. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Pożegnali lato na sportowo

2018-09-13 17:02:07 (ost. akt: 2018-09-13 17:11:04)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno- Kulturalne „Otwarte Drzwi”, Miejski Ośrodek Kultury w Korszach oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach byli organizatorami projektu „Pożegnanie lata na sportowo”.

Rodzinny piknik na Publicznym Miejsku Spotkań zgromadził 5 września dużą ilość osób. W trakcie imprezy na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: malowanie na strechu, fajne rzeczy z niefajnych śmieci, malowanie twarzy, gofry, pokazy robotów, zabawy i konkursy. Wspólna zabawa z grupą animacyjną Taka Impreza wywołała dużo uśmiechu. Dzieci odwiedziły postaci z bajek: Minionek, Myszka Miki, Pan Miki a także Dinozaur.

Pokaz zajęć trenerskich przygotowanych przez Krzysztofa Piwiszkisa i młodych adeptów MKS Korsz wzbudził duże zainteresowanie widzów. Mamy nadzieję, że zespół zyska nowych, utalentowanych piłkarzy.

Do dyspozycji dzieci był też dmuchany plac zabaw, z którego najmłodsi korzystać mogli za darmo. Organizatorzy oferując pyszne kiełbaski z grilla, zadbali żeby nikt nie zgłodniał w trakcie zabawy.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie obfitował w same dobre oceny.

Organizatorzy

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages