Poniedziałek, 19 sierpnia 2019. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Znęcał się nad matką. Grozi mu do 5 lat więzienia.

2018-06-17 13:55:55 (ost. akt: 2018-06-22 09:07:20)
zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum

O policyjnym dozorze zadecydował prokurator wobec mężczyzny podejrzanego o znęcanie się nad swoją matką. Policjanci ustalili, że 32-latek wszczynał awantury domowe, podczas których wyzywał kobietę słowami obelżywymi, wyganiał z mieszkania, a także znęcał się fizycznie. W ramach zastosowanego środka zapobiegawczego mężczyzna będzie musiał trzy razy w tygodniu stawiać się w Komisariacie Policji w Korszach. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali 32-letniego sprawcę przemocy domowej. Mężczyzna od stycznia 2018 roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką . Policjanci ustalili, że najczęściej pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury domowe, podczas których szarpał , popychał, bił kobietę a także groził jej pozbawieniem życia. Mężczyzna używał również wobec kobiety słów powszechnie uznanych za obelżywe. 14 czerwca na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego prokurator zastosował wobec sprawcy przemocy domowej dozór policyjny. Mężczyzna będzie musiał w ramach zastosowanego środka zapobiegawczego trzy razy w tygodniu stawiać się w Komisariacie Policji w Korszach.

Kodeks karny za fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Źródło: KPP Kętrzyn

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages