środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Zagrali dla Darka

2018-03-17 11:02:21 (ost. akt: 2018-03-17 12:21:54)

Autor zdjęcia: Komitet Społeczny „Pomocne Serce”

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach był współorganizatorem koncertu charytatywnego na rzecz Dariusza Zadrożnego, którego organizacja zainicjowana była przez Komitet Społeczny „Pomocne Serce”, na czele z 16 - letnim Michałem Tarnickim. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Korsz, Ryszard Ostrowski.

Organizatorzy zadbali o to, aby każdy mógł posłuchać różnego rodzaju muzyki. W Hali Widowiskowo- Sportowej wystąpił Jan Krupczak, który jest uczestnikiem zajęć w naszym ośrodku. Na scenie zaśpiewała również korszenianka, Sandra Stadnik. Podczas charytatywnego koncertu mogliśmy wysłuchać uczestników programu „The Voice of Poland”: Ewelinę Bogucką z zespołem i Filipa Rychcika. Główną gwiazdą na scenie był zespól „Łobuzy”, który zagrał dzięki finansowemu wsparciu MOK Korsze.
Koncert organizacyjnie wsparli nauczyciele Zespołu Szkół w Korszach oraz Ochotnicza Straż Pożarna wraz z młodymi adeptami.

Dzięki licznym darczyńcom odbyła się licytacja, poprowadzona przez Agatę Gołaszewską (MOK Korsze) z której dochód do puszki- blisko 10 tys. zł. przeznaczony został na leczenie Darka Zadrożnego. Dodatkowymi atrakcjami były warsztaty rękodzieła, malowanie twarzy i stosika gdzie każdy mógł zregenerować siły czymś słodkim.

Podczas koncertu, dzięki dobrym sercom ludzi, do puszek udało się zebrać 15 699,44 zł. Mamy nadzieję, że zebrana kwota ułatwi rodzinie Dariusza Zadrożnego walkę o jego zdrowie.

MOK KorszeCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages