Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Kolejny poszukiwany zatrzymany przez dzielnicowych

2018-03-09 14:35:21 (ost. akt: 2018-03-10 14:24:12)

Autor zdjęcia: KPP Kętrzyn

Dobre rozpoznanie rejonu służbowego przez dzielnicowych i regularny kontakt z lokalną społecznością – to ważne i bardzo przydatne elementy, które w policyjnej pracy pomagają zatrzymać osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.

Wśród wielu różnych czynności policyjnych jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych. Osoby poszukiwane rzadko czekają na funkcjonariuszy w swoich domach. Często celowo ukrywają się, zmieniają miejsca pobytu, aby utrudnić lub wydłużyć wykonanie czynności karnych lub administracyjnych ze swoim udziałem. Tak też było i w tym przypadku. Mężczyzna od kilku miesięcy do 8 marca ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza terenem naszego powiatu. Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Korszach poprzez dobre rozpoznanie rejonów służbowych i regularny kontakt z lokalną społecznością ustalili miejsce przebywania osoby ukrywającej się przed organami ścigania. Funkcjonariusze ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Korsze przebywa poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie 51-latek. Dzielnicowi pojechali we wskazane miejsce i zastali tam zaskoczonego widokiem policjantów mężczyznę. 51-latek ma do odbycia karę 5 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dzielnicowi zatrzymali mężczyznę i przewieźli do policyjnej celi, a następnie do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kętrzyn

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages