środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Dzień Babci i Dziadka w Garbnie

2018-01-25 14:14:59 (ost. akt: 2018-01-25 14:16:27)

Autor zdjęcia: END

21 i 22 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. To ważne święto w życiu każdej rodziny. Również w Garbnie nie zabrakło życzeń, piosenek, wierszyków i laurek dla naszych dziadków.

Od kilku lat w kalendarz uroczystości szkolnych Szkoły Podstawowej w Garbnie na stale wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. W tym roku, ze względu na termin ferii zimowych, uroczystość odbyła się 17 stycznia w świetlicy wiejskiej.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III zaprezentowały interesujący program artystyczny. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które radośnie śpiewały piosenki, pięknie recytowały wiersze, zatańczyły marsza i wesołą czaczę. Po występach artystycznych dzieci obdarowały swoich dziadków laurkami i prezencikami własnoręcznie wykonanymi. W dalszej części mili goście zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem.

Takie uroczystości są wspaniałą okazją do integrowania pokoleń, zatem warto je kultywować.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: END

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages