środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Świąteczna zbiórka dla dzieci z Ejszyszek

2017-12-15 10:12:10 (ost. akt: 2017-12-15 08:48:58)

Autor zdjęcia: MOK Korsze

Zbliżają się najpiękniejsze Święta, które poprzez swoją cudowną magię każdego z nas wprowadzają w cudowny, wprost niepowtarzalny, nastrój. Ludzie starają się być dla siebie milsi i bardziej wrażliwi na krzywdę innych.

Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Otwarte Drzwi” wspólnie z Gminą Korsze zaprasza wszystkich ludzi dobrego serca do pięknej akcji dobroczynnej „Świąteczna zbiórka zabawek, słodyczy, książek, artykułów piśmiennych i pomocy naukowych dla polskich dzieci z Ejszyszek (Litwa)“.
Celem akcji jest przygotowanie paczek noworocznych dla dzieci z zaprzyjaźnionej gminy Ejszyszki na Litwie. Dlaczego Ejszyszki? Z tym miastem od wielu lat współpracuje Gmina Korsze, instytucje kultury i stowarzyszenia. To ten rejon najliczniej procentowo zamieszkują Polacy – ponad 80%.
Apelujemy o pomoc w wywołaniu uśmiechów na dziecięcych twarzach. Pomoc rzeczową w formie słodyczy, nowych zabawek, książek, artykułów piśmiennych i pomocy naukowych można przekazać w: Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach ul. Wolności 5a; Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Korszach ul. Wolności 16; Urzędzie Miejskim w Korszach ul. Mickiewicza 13 (pokój 112).

Źródło: MOK Korsze

http://m.wm.pl/2017/12/orig/swiateczna-zbiorka-434647.jpg

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages