Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Seniorzy uczcili swój jubileusz

2017-11-17 09:00:00 (ost. akt: 2017-11-17 09:30:20)
Klub z okazji swoich "urodzin" wydał okolicznościowy kalendarz

Klub z okazji swoich "urodzin" wydał okolicznościowy kalendarz

Autor zdjęcia: MOK Korsze

Członkowie Klubu Seniora „Bratek” z Korsz w 2017 roku obchodzą 10 rocznicę istnienia. Z tej okazji odbyło się spotkanie wspominkowe połączone ze wspólną zabawą. Był to czas również podsumowania dotychczasowej działalności.

Nie zabrakło podziękowań seniorom, które złożył Tomasz Lenkowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach i jednocześnie jeden z inicjatorów założenia klubu oraz jego opiekun.
- Bardzo się cieszę z tych 10 pięknych lat. Cztery osoby dzisiaj tu obecne z niemal 30 osobowej grupy są w klubie od samego początku. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczą w spotkaniach i aktywnie działają na rzecz środowiska seniorskiego – powiedział Lenkowski.
Klub to nie tylko spotkania i zabawa, ale również praca artystyczna, społeczna. Seniorzy od wielu lat śpiewają w zespole „Korszenianki”, odgrywają scenki w kabarecie „Zgrany”, przygotowują stoiska promocyjne i angażują się społecznie w lokalne akcje organizowane przez instytucje czy stowarzyszenia.
Seniorzy podziękowali Tomaszowi Lenkowskiemu za wieloletnie zaangażowanie i opiekę. Wyrazem wdzięczności był podarunek, który wręczyli najstarsi wiekiem uczestnicy klubu.
Nie obyło się również bez lampki szampana i urodzinowego tortu. 100 Lat!
Klub Seniora „Bratek” przez sześć lat działał przy Korszeńskim Stowarzyszeniu Społeczno-Kulturalnym „Otwarte Drzwi”. Od roku 2013 działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach.

MOK Korsze


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. znudzony #2420695 | 91.199.*.* 18 sty 2018 14:31

    W przedsięwzięciach MOK to ciągle się przewijają te Panie. czasami mam wrażenie, że wszystkie jakieś akcje są podyktowane pod BRATKI, albo tylko dla nich. wszędzie one są. jakiś wyjazd - Bratki, spotkanie - Bratki wszystko Bratki Bratki Bratki. Naprawdę mam wrażenie, że oprócz Bratek to ten MOK nic więcej nie robi.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages