Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Wzruszające pożegnanie w Puchatku

2017-06-23 12:38:14 (ost. akt: 2017-06-23 12:50:32)

Autor zdjęcia: Edyta Pawlaszek

W piątek 23 czerwca zakończenie roku szkolnego i początek wakacji. Dzień wcześniej odbyło się też oficjalne pożegnanie przedszkolaków z przedszkola Puchatek w Kętrzynie.

Rodzice stawili się punktualnie, by móc zobaczyć swoje pociechy żegnające się z ukochanym przedszkolem. Dla większości dzieci z grupy Krasnale to było ostatnie spotkanie z kolegami i koleżankami z grupy oraz z panią wychowawczynią, paniami wspierającymi i dyrekcją - przecież od września zaczynają naukę w szkole.

Dzieci ubrane na galowo, zatroskane twarze rodziców, chwile wzruszenia, łzy - takie sytuacje towarzyszyły wtedy wszystkim zgromadzonym. Dzieci zatańczyły pięknego poloneza i udowodniły, iż nawet 7-tek może nauczyć się takiego poważnego tańca!

Było pięknie! Przemawiała pani dyrektor życząc dzieciom sukcesów w szkole, wytrwałości rodzicom, a także dziękując za wspólne spędzone chwile w przedszkolu. Łzy kręciły się w oku... Wielka praca pani wychowawczyni przyniosła zamierzony rezultat, byliśmy zachwyceni - my rodzice! Dziękujemy!!!

Edyta Pawlaszek
Polub nas na Facebooku:

Źródło: news

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages