środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Wernisaż prac młodych miłośników fotografii

2017-06-17 10:18:00 (ost. akt: 2017-06-17 11:27:53)

W Zespole Szkół w Korszach odbyło się uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej pt. „W poszukiwaniu wiosny”.

Wystawa była zwieńczeniem projektu edukacyjnego pt. „Poprawa jakości kształcenia ogólnego oraz warunków dydaktycznych w gminie Korsze realizowanego w ramach programu operacyjnego województwa warmińsko – mazurskiego na lata 2014 – 2020”. Głównym założeniem projektu jest rozwijanie kompetencji cyfrowych i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

W projekcie wzięło udział dziewięciu pięcio- i sześcioklasistów, którzy poznali pojęcia prawa autorskiego, prawo do prywatności w sieci, programy komputerowe do obróbki zdjęć, sztukę fotografowania przyrody oraz uświadomili sobie ogromną liczbę zagrożeń w cyberprzestrzeni. Zgromadzony materiał zdjęciowy - 48 fotografii - przedstawili na wernisażu, a swoją pracę oraz ciekawostki o wybranych bohaterach zdjęć pokazali i opisali w prezentacji multimedialnej.

Uczestnicy projektu: Julita Jackiewicz, Nadia Predko, Maciej Romanowski, Magdalena Trapik, Alicja Trapik, Julia Przygoda, Gabriel Mączyński, Wanessa Dudziak i Dominika Borkowska.

Wystawę obejrzeli zaproszeni goście, w tym kierownik Referatu Oświaty, P. Sańko, przedstawicielka Rady Rodziców A.Kozińska, przedstawiciel Koła Łowieckiego J. Fiedorczuk, dyrekcja szkoły M.Cichoń i M.Miller, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Impreza przebiegła w bardzo miłej atmosferze przy muzyce i stolikach pełnych słodkości. Uczestnicy wernisażu w prezencie od organizatorów otrzymali okolicznościowe kalendarze autorstwa Julity Jackiewicz.

Ludwika Fiedorczuk /opiekun projektu/

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages