Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

2017-06-05 10:43:24 (ost. akt: 2017-06-05 11:24:10)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: KPP Kętrzyn

Spostrzegawczość oraz właściwa reakcja policjanta będącego w czasie wolnym od służby pozwoliła na zatrzymanie poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie w związku z niestawieniem się w areszcie śledczym.

Policjant z Komisariatu Policji w Korszach w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie mieszkańca Korsz. Funkcjonariusz przebywając w jednym z kętrzyńskich urzędów zauważył mężczyznę, znanego mu z policyjnych kartotek. Skojarzył, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Policjant zatrzymał 41-latka i powiadomił o tym oficera dyżurnego policji.

Mieszkaniec Korsz trafił do policyjnego aresztu, skąd został przetransportowany do aresztu śledczego, gdzie „odsiedzi” zaległą karę, której unikał.

Źródło: KPP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages