Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Dzień Sportu i Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Korszach

2017-06-05 00:08:26 (ost. akt: 2017-06-05 00:11:03)

Autor zdjęcia: Edyta Pawlaszek

Ruch i zabawa to dobra sprawa, czyli Zespół Szkół w Korszach na sportowo...

W czwartek 01.06 w naszej szkole obchodziliśmy jednocześnie Dzień Sportu i Dzień Dziecka. Uroczyście o godzinie 8:00 w Hali Sportowo - Widowiskowej nauczycieli, uczniów, rodziców przywitała pani dyrektor Magdalena Cichoń wraz z organizatorami wydarzenia panią Katarzyną Bukiejko i kolegami - nauczycielami w-fu.

Uczniowie mieli okazję wysłuchać apelu olimpijskiego, ale przede wszystkim mogli uczestniczyć w przygotowanych dla nich konkurencjach i atrakcjach sportowych - meczu nauczyciele vs uczniowie, grach i zabawach ruchowych. Dodatkowo mogli spróbować programowania na specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach robotyki (któż z nas nie uwielbia klocków LEGO?).

Pomimo chłodnej pogody, atmosfera zabawy dopisywała wszystkim. Uczniowie klas szkoły podstawowej otrzymali lody, a wszystkie klasy dyplomy i słodycze za wygrane konkurencje. Wybrano również sportowców roku odchodzących klas III gimnazjum - Klaudię Roguszkę, Radosława Wojszkuna oraz Jakuba Jaroszewskiego - godnych pochwały uczniów, którzy ducha walki mają nie tylko na boisku sportowym! Brawo!!!

Organizatorom serdecznie dziękujemy za kolejny fajny dzień w murach naszej szkoły. Do zobaczenia za rok!

Edyta Pawlaszek

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: news

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages