Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Tydzień z kulturą brytyjską

2017-05-25 14:14:06 (ost. akt: 2017-05-25 14:21:29)

Autor zdjęcia: Edyta Pawlaszek

W Zespole Szkół w Korszach trwa tydzień pod znakiem Wielkiej Brytanii i krajów anglojęzycznych. Z tej okazji nauczyciele języka angielskiego we współpracy z uczniami przygotowali szereg konkursów, dni z muzyką w tle czy teatrzyków i prezentacji.

W poniedziałek (22.05) odbył się Szkolny Przegląd Piosenki Anglojęzycznej - najbardziej cieszył się on popularnością wśród młodszych klas I-III SP, gdzie po raz kolejny nasze dzieciaki udowodniły swoją walkę ducha i dały przykład starszym klasom jak się do takich wydarzeń przygotować! Brawo dla Was!
Podczas przerw puszczana była muzyka, wideoklipy, oryginalna dekoracja przypominała o trwającym przez cały tydzień wydarzeniu.

We wtorek rozstrzygnięto konkurs plastyczny m.in. na najpiękniejszą flagę brytyjską, wizerunek Królowej Elżbiety II, a także projekt okładki płyty. Dostaliśmy wiele prac za które bardzo dziękujemy - Wasze dzieła uwidocznione są na holu szkoły.

Środa była pod znakiem przedstawienia z myślą o najmłodszych klasach, a czwartek to Dzień z Kulturą Rosyjską - konkurs na kaligrafię, prezentacje - będzie z pewnością ciekawie.

Piątek (26.05) to czas pożegnań - mija bowiem piękny tydzień naszej wspólnej pracy - zakończy się on konkursem wiedzy o krajach anglojęzycznych! See you next year!
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: news

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages