Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

W gimnazjum ostatni egzamin przed reformą

2017-04-20 13:14:02 (ost. akt: 2017-04-22 10:24:18)

Autor zdjęcia: Edyta Pawlaszek

ZS w Korszach na galowo, czyli pierwszy dzień egzaminu gimnazjalnego już za nami.

W środę, 19 kwietnia, jak w całym kraju, odbył się w naszej szkole egzamin gimnazjalny z części humanistycznej. Uczniowie stawili się punktualnie o 8.30 przed salą egzaminacyjną gotowi, aby zmierzyć się z szeroko pojętą historią i WOS-em oraz w dalszej części z językiem polskim i… rozprawką, za którą nie każdy uczeń przepada. Jednak podobno nie była aż tak trudna.

Humory dopisywały, ale tylko przed wejściem na salę. Uczniowie pięknie i elegancko ubrani – weszli do sali egzaminacyjnej, po czym napisali jeden z pierwszych ważniejszych egzaminów w swoim życiu. Przed nimi jeszcze dwa dni ciężkiej pracy, powtarzania, zmęczenia, zniecierpliwienia, a potem pozostanie tylko czekać na wyniki. Rok szkolny powoli zmierza ku końcowi, ostatnie wspólne chwile, bal gimnazjalny, pożegnanie z kolegami i koleżankami, z nauczycielami, ze szkołą. I krok w prawie dorosłe życie...

Smutne, bo to naprawdę fajny rocznik młodzieży!!!
Edyta Pawlaszek

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: news

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages