Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Pijany szedł środkiem drogi. 56-latek był poszukiwany przez sąd

2017-04-04 14:33:22 (ost. akt: 2017-04-04 21:08:02)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Pijany, agresywny i wulgarny szedł środkiem jezdni. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie. Miał odbyć karę pozbawienia wolności za popełnione wykroczenie. 56-letni mieszkaniec gminy Korsze został zatrzymany i trafił do aresztu.

W poniedziałek, 3 kwietnia kilka minut po godzinie 18.00 policyjny oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie od jednego z kierowców, że na trasie Kętrzyn - Bartoszyce przed miejscowością Garbno środkiem jezdni idzie mężczyzna zagrażający bezpieczeństwu swojemu i innych. Z przekazanych informacji wynikało, że pieszy był agresywny – krzyczał i wyzywał.

Mężczyzna miał być ubrany w czarną kurtkę, niebieską czapkę i posiadać przy sobie reklamówkę z charakterystycznym logiem jednego z supermarketów. Na wskazaną trasę natychmiast pojechali funkcjonariusze z zespołu patrolowo-interwencyjnego miejscowej jednostki policji. Chwilę po zgłoszeniu zatrzymali pijanego mężczyznę.

Szybko okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie. Ma do odbycia karę pozbawienia wolności za zakłócanie porządku publicznego pod wpływem alkoholu. 56-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Na drugi dzień został przewieziony do Aresztu Śledczego w Bartoszycach, gdzie spędzi najbliższe dni.

Źródło: KPP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages