Poniedziałek, 20 maja 2019. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Sala MOK wypełniła się po brzegi

2017-03-16 12:34:47 (ost. akt: 2017-03-16 13:56:55)

Autor zdjęcia: MOK Korsze

Z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn, Miejski Ośrodek Kultury w Korszach przygotował program artystyczny dla wszystkich przedstawicieli płci pięknej i piękniejszej. 10 marca sala widowiskowa ośrodka wypełniła się po brzegi.

Burmistrz Korsz, Ryszard Ostrowski złożył życzenia wszystkim przybyłym paniom i panom. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Tomasz Lenkowski po przywitaniu i serdecznych życzeniach zaprosił na scenę Teresę Augustyniak, aby podziękować za przygotowanie wystawy prac pt. „Oczami dziecka”, która uatrakcyjniła przygotowaną część artystyczną.

Teresa Augustyniak jest artystką pochodzącą z Korsz. Gdy maluje, rysuje to pracuje rękoma, wyobraźnią i sercem. Wystawę obejrzeć można w sali Miejskiego Ośrodek Kultury do końca marca.

Żartobliwe scenki kabaretu „Zgrany” i wesołe piosenki zespołu „Korszenianki” zaaplikowały dużą porcję dobrego humoru wszystkim zgromadzonym gościom. Gromkimi oklaskami widownia nagrodziła występ zespołu „Sekret”, który zaśpiewał w nowym składzie.

Gościem specjalnym wieczoru był duet wokalny Martyna Jaskulska i Piotr Dejnak. Aktualnie Piotr i Martyna wraz z przyjaciółmi angażują się bardzo w twórczość ich wspólnego zespołu GUZIK nie rezygnując jednocześnie z udziału w innych, różnorodnych muzycznych projektach.

Źródło: MOK Korsze

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages