Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Zespół taneczny z Korsz na podium w Stawigudzie

2016-11-23 09:00:41 (ost. akt: 2016-11-23 09:59:44)

Autor zdjęcia: MOK Korsze

Sukcesem zakończył się start młodzieży uczęszczającej do Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach na zajęcia tańca nowoczesnego. Zespół taneczny JUMP zajął 3. miejsce w VI Wojewódzkim Turnieju Tańca Nowoczesnego WARMIA POWER w Stawigudzie.

Konkurs odbył się w sobotę, 19 listopada w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum. W turnieju wzięło udział ok. 300 tancerzy z Olsztyna, Dywit, Działdowa, Bartąga, Lidzbarka Warmińskiego, Olsztynka i Korsz.

Podopieczni Agnieszki Karusewicz intensywnie przygotowywali się do tego wydarzenia. Treningi odbywały się dwa razy w tygodniu przez 2 miesiące. Był to okres ciężkiej pracy, wyrzeczeń i 100% zaangażowania zarówno ze strony grupy, jak i instruktora. Po rocznej przerwie JUMP nabrał sił i dobrych chęci, aby znów promować siebie, ośrodek i całą gminę Korsze w województwie.

W skład zespołu wchodzą: Iga Budelewska, Eliza Budzińska, Oliwia Bożyk, Oliwia Ćwikowska, Paulina Duńska, Gabriela Fenik, Wiktoria Hałuszka, Izabela Huryń, Emilia Kośmider, Julia Kozińska, Emilia Kozińska, Martyna Piwowarczyk, Kacper Piwowarczyk, Zuzanna Sokołowska, Karolina Szymecka, Wiktoria Szymecka i Dominika Tamiła.

Źródło: MOK Korsze
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages