Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

2016-10-30 20:01:45 (ost. akt: 2016-10-31 13:13:02)

Autor zdjęcia: KPP Kętrzyn

W piątek, 28 października tuż przed godz. 23.00 oficer w rejonie miejscowości Łankiejmy doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Jak wynikało z wstępnych ustaleń policji miało dojść do potrącenia.

Na miejsce zjawiły się służby ratunkowe i prokurator. Na drodze wojewódzkiej 592, pomiędzy miejscowościami Długi Lasek - Łankiejmy w gminie Korsze, na prostym odcinku drogi, kierujący samochodem osobowym subaru, mieszkaniec Gdańska, najechał na znajdującą się na pasie ruchu kobietę. Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, 37-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Po chwili na miejscu zdarzenia pojawił się mężczyzna, który przekazał policjantom, że kierował motorowerem, którego pasażerką była właśnie 37-letnia kobieta. W pewnym momencie zorientował się, że jego pasażerki nie ma na tylnym siedzeniu. Jak twierdził mężczyzna, kobieta musiała spaść. Policjanci przebadali kierującego motorowerem. 24-letni cyklista był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ciało kobiety, zostało zabezpieczone w prosektorium gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Źródło: KWP

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages