Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza

2016-06-10 20:03:23 (ost. akt: 2016-06-10 20:07:37)

Autor zdjęcia: Jarosław Kwaśniewski

W obiektach ZS w Korszach odbył się Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Korsze.

W zawodach uczestniczyło 102 zawodników i zawodniczek z: Lidzbarka Warm., Bartoszyc, Bisztynka, Reszla, Sępopola i Korsz.Zawody zostały zorganizowane z myślą o najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Turniej odbył się w formule lekkokontaktowej z podziałem na kategorie wiekowe ( 6-14 lat) i wagowe. Już o godz 9-tej sala zaczęła wypełniać się zawodnikami, rodzicami, a także mieszkańcami Korsz.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli samorządu: Burmistrza Miasta i Gminy Bisztynek Marka Dominiaka, dyrektor ZS Magdaleny Cichoń, kierownika Wydz. Oświaty i Sportu Piotra Sańko oraz Burmisrza Miasta i Gminy Korsze Ryszarda Ostrowskiego, który objął Patronat Honorowy nad imprezą. Po uroczystym otwarciu wszyscy zawodnicy wykonali pokaz karate, a dopełnieniem były pokazy rozbijania twardych przedmiotów w wykonaniu instruktorów i utytułowanych zawodników naszego klubu, które zapierały dech w piersi zgromadzonej publiczności.

W niecodziennym pokazie zaprezentował się sensei Jarosław Kwaśniewski instruktor prowadzący sekcję w Korszach, który wykonał techniki z mieczem samurajskim.Następnie zawodnicy przystąpili do rywalizacji, gdzie przez 4 godziny walczyli o medale, a zwyciężyli jak zwykle najlepsi....

Organizatorem zawodów byli: Bartoszycki klub Kyokushin Karate oraz Gmina Korsze. Sędzią Głównym zawodów był sensei Andrzej Litwin 3 Dan, a walki na macie prowadzili : sensei Jarosław Kwaśniewski 2 Dan, Krzysztof Szczepański 2 Dan, Tomasz Misiewicz 1 Dan, sempai: Adrianna Mrówka 1kyu, Jakub Kwaśniewski 2kyu, Renata Turek 2 kyu, Sebastian Archacki 4 kyu. Opiekę medyczną niezawodnie sprawował dr Mariusz Trzciński z Bartoszyc.
Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia imprezy, a szczególnie rodzicom z Korsz składamy serdeczne podziękowania...osu !!!

NASI MEDALIŚCI:
Julia Basiukiewicz - złoty medal
Hubert Jędrzejewski - złoty medal
Przemysław Kozłowski - srebrny medal
Mateusz Wróblewicz - brązowy medal
Piotr Dymitrowicz - brązowy medal
Oliwia Hościłowicz - brązowy medal

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Jarokwas

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages