3 medale młodych karateków

2015-12-08 11:20:25(ost. akt: 2015-12-08 11:28:22)
Trójka medalistów ze swoim trenerem.

Autor zdjęcia: Jarosław Kwaśniewski

Podczas III Turnieju Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich zawodnicy reprezentujący Korsze zdobyli 3 medale.
6 grudnia w hali sportowej COS w Giżycku odbył się III Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Wielkich Jezior Mazurskich. Do zawodów przystąpiło 247 zawodników i zawodniczek z 10 klubów - dzieci, młodzież i seniorzy. 6-osobowa reprezentacja z Zespołu Szkół w Korszach po wielogodzinnych zmaganiach w swoich kategoriach wiekowych i wagowych wywalczyła 3 medale.

Złoty medal zdobył Przemysław Kozłowski, uczeń Gimnazjum im. Orła Białego w Korszach, zaś brązowe Dawid Hagel, także uczeń Gimnazjum im. Orła Białego oraz Julia Basiukiewicz z SP im. Marii Konopnickiej w Korszach. Trenerem młodych zawodników jest Jarosław Kwaśniewski (2 dan).

Organizatorem zawodów był Giżycki Klub Kyokushin Karate, kierowany przez sensei Rafała Gracę. Sędzią Głównym był shihan Remigiusz Karpiński (5 dan) z Ełku.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Jarokwas