Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

W Korszach dożynkowo

2015-10-15 09:05:03 (ost. akt: 2015-10-15 10:18:58)

Autor zdjęcia: Archiwum MOK

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zorganizował „Dożynki Sołeckie” dla sołectw Sątoczno i Karszewo.

W piątek 9 października do Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach przybyli mieszkańcy sołectwa Sątoczno na czele z sołtysem Kazimierzem Blicharzem. Wszystkich powitał Tomasz Lenkowski, dyrektor MOK.

Wśród gości obecny był m.in. Ryszard Ostrowski, burmistrz Korsz, Andrzej Wankiewicz, przewodniczący Rady Miejskiej w Korszach oraz ksiądz proboszcz Adam Malak z Sątoczna. Po krótkich przemówieniach uczestnicy posili się smacznymi daniami przygotowanymi na tę okazję oraz wysłuchali występu zespołu „Sekret”. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Kolejnego dnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach gościło sołectwo Karszewo, któremu przewodniczyła sołtys Anna Hajko. W trakcie trwania imprezy pracownicy MOK przeprowadzili liczne konkursy oraz zapewnili bogatą część artystyczną. Wystąpił zespół „Sekret” oraz w okrojonym składzie zespół „Korszenianki”. Zespoły działają przy naszym ośrodku. Dobra zabawa trwała do godz. 1:00 w nocy.
Źródło: MOK Korsze

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. nie wyborca #1842939 | 83.6.*.* 26 paź 2015 17:19

  Może juz Poseł?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. wyborca #1838704 | 37.152.*.* 19 paź 2015 18:42

  Witam ,Proszę Państwa zostałem oszukany przez Pana Tomasza Dudziak, a mianowicie prowadząc firmę transportową tankował pojazdy na mojej stacji i do dnia dzisiejszego nie uregulował zadłużenia co na dzień dzisiejszy wynosi ponad 20 tys zł co z odsetkami wynosi 45 tys zł, Pan Tomasz unika kontaktu a wszystkie moje posty kasuje, w ramach udowodnienia mogę przesłać wyrok sądu, który posiadam oraz nakaz zapłaty , proszę Państwa o pomoc w postaci wpłynięcia na tego Pana, aby uregulował zadłużenie. Jak taki człowiek może startować na Posła sejmu RP, gdzie będzie decydował o stanowieniu prawa , jak sam go nie przestrzega i oszukuje ! PANIE TOMASZU PROSZĘ O KONTAKT I UREGULOWANIE ZALEGŁOŚCI !!!!! ŻURALSKI Jędrzej

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages