Tytan wygrywa w dobrym stylu

2015-09-01 09:11:20(ost. akt: 2015-09-01 09:42:22)
Bohater meczu ze Śniardwami II Orzysz - Mateusz Madej.

Autor zdjęcia: Tomasz Kowalski

Tytan Łankiejmy pokonuje Śniardwy II Orzysz. Przebieg spotkania można określić jednym zdaniem: pierwsza połowa i po meczu.
Jedno prostopadłe podanie do Tomasza Olechnowicza i w 16. min. Tytan wychodzi na prowadzenie (czynny udział przy bramce miał bramkarz gości). W 25. min. meczu dobrą długą piłką został obsłużony Mateusz Madej, który wpadł w pole karne i tam został sfaulowany. Sędzia wskazał na 11 m. Do karnego podszedł sam poszkodowany i dał prowadzenie 2-0. W 33. min. było już tylko 2-1. Prosty strzał i Mariusz Cichecki "wypluwa" piłkę przed siebie, a zawodnik gości z 3 m. pakuje piłkę do pustej bramki.

Pod koniec pierwszej połowy nie pierwsza tego dnia akcja dwójki M.Bednarczyk - M.Madej, ale tym razem skuteczna. Ten drugi po raz kolejny wpisał się na listę strzelców, co daje wynik 3-1 na korzyść Tytana.

Wynik już do przerwy został ustalony. Po przerwie mecz był wyrównany, choć najlepszą sytuację mieli zawodnicy z Łankiejm. Po mocnym strzale Mateusza Madeja bramkarz przyjezdnych sparował piłkę na słupek. Szkoda tej sytuacji, bo byłby to pierwszy hattrick Mateusza.

Pierwszy mecz i pierwsze punkty - to naprawdę cieszy i każe napawać optymizmem, bo przecież to wygrana z zespołem aspirującym do A-klasy.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: tomi