Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Zobaczyli Drezno i Pragę

2015-08-28 17:51:08 (ost. akt: 2015-08-28 14:04:25)

Autor zdjęcia: Tomasz Lenkowski

Łącznie pięćdziesiąt turystów z Korsz zwiedzało m.in. Pragę i Drezno podczas trzydniowej wycieczki zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Korszach.

Wycieczka do Czech i Niemiec cieszyła się sporym zainteresowaniem. Nikogo nie zraziło to, że te kilkanaście godzin jazdy i zwiedzanie to był istny maraton. Wszyscy uczestnicy zaliczyli wycieczkę do udanych.

Pierwszy dzień wyjazdu był bardzo intensywny. Bezpośrednio po przyjeździe do Pragi czterogodzinne zwiedzanie stolicy Czech. Grupa zobaczyła m.in.: Klasztor na Strahowie, Pogorzelec, Loreta, plac Hradczański, Ogród Królewski, Zamek Praski, ogród Wallensteina i plac Małostranski. 

Kolejnego dnia wypoczęci i pełni werwy uczestnicy wyruszyli zgłębiać tajniki historii takich miejsc jak: Dworzec Główny, Opera, Plac Wacława, Lucerna, Ogród Franciszkanów, kościół  Matki Boskiej Śnieżnej, Brama Prochowa, Miejski Dom Reprezentacyjny, Rynek Starego Miasta i okolice, Miasto Żydowskie oraz Most Karola. Zwiedzanie tego dnia zwieńczone zostało rejsem statkiem.

W godzinach wieczornych część osób wybrała się metrem do centrum Pragi, by podziwiać ją nocą. Praga to piękne miasto, które ma swój urok i klimat. Ostatniego dnia wycieczka ruszyła do Drezna w Niemczech.
Źródło: MOK

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages