Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Rozśpiewany i roztańczony spektakl w Korszach

2015-06-09 10:43:26 (ost. akt: 2015-06-09 10:49:56)

Autor zdjęcia: Tomasz Lenkowski

Na deskach korszeńskiego ośrodka kultury została przedstawiona „Powtórka z Czerwonego Kapturka”. Sztuka Andrzeja Stalony – Dobrzańskiego w reżyserii Marcina Kiszluka.

Powtórka z Czerwonego Kapturka” to nazwa przedstawienia, które zostało wystawione w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach. Jest to barwny, wesoły, rozśpiewany, roztańczony oraz pełen filozoficznych treści, umiejętnie przemycanych w dowcipnych ripostach spektakl dla dzieci i ich rodziców. W aktorów wcieliła się Grupa Teatralna działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wojciechach.

Licznie przybyła korszeńska publiczność podziwiała barwną scenografię oraz procesjonalną grę aktorów z Wojciech. Swoją obecnością zaszczycił nas również Ryszard Ostrowski burmistrz Korsz. Spektakl można nazwać interaktywnym, ponieważ zarówno na scenie jak i wśród publiczności wiele się działo. Aktorzy skutecznie angażowali dzieci do aktywnego współudziału w przedstawieniu. Dawkę dobrego humoru artyści zaserwowali również dorosłym. Sztuka to kontynuacja obchodów Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Po przedstawieniu dzieci wspólnie z aktorami zrobiły pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy serdecznie całej Grupie Teatralnej z Wojciech. Szczególne podziękowania składamy na ręce pani Moniki Dołżyckiej kierownik Gminnego Ośrodka Kultury w Wojciechach za wystawienie sztuki w Korszach.

Tomasz Lenkowski

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. cyg #1756824 | 83.9.*.* 17 cze 2015 22:48

    po tych wyborach obecnosc ostrowskiego juz nie jest zaszczytem. a moze w korszach warto zalozyc jakis ciekawy teatr a nie ciagle ciągacie tych staruszków po wszystkich imprezach, juz ludzie mają tego dość. a dyrektor lenkowski moze wreszcie ruszy 4 wielkie litery i porobi coś w siwetlicach wiejskich na wsiach, chyba że jego kultura kończy się na kawkach ze staruszkami.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages