Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Gmina Korsze na Targach Podmiotów Ekonomii Społecznej

2015-05-28 09:00:19 (ost. akt: 2015-05-28 12:16:41)
Spółdzielnia Opoka na Targach Podmiotów Ekonomii Społecznej

Spółdzielnia Opoka na Targach Podmiotów Ekonomii Społecznej

Autor zdjęcia: Tomasz Lenkowski

Targi Podmiotów Ekonomii Społecznej w Olsztynie zgromadziły podmioty zajmujące się ekonomią społeczną z całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Olsztynie wraz z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Olsztynie i innymi OWES z województwa warmińsko-mazurskiego byli organizatorami „Warmińsko-Mazurskich Targów Podmiotów Ekonomii Społecznej”. - To doskonała okazja, aby Podmioty Ekonomii Społecznej z całego województwa miały możliwość zaprezentowania działań, którymi się na co dzień zajmują, produktów, które na co dzień wytwarzają oraz usług, które na co dzień świadczą – mówią organizatorzy.

Impreza rozpoczęła się od uroczystego i barwnego przemarszu korowodu spod Wysokiej Bramy przed scenę na Starym Mieście. Organizatorzy wspólnie z Wiolettą Śląską-Zyśk Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego oficjalnie otworzyli Targi. Na zaproszenie organizatorów w Targach wzięły również udział zespoły działające przy Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach oraz członkowie Korszeńskiego Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Otwarte Drzwi”. Zespół „Korszenianki” oraz Kabaret „Zgrany” umilały czas olsztyńskiej publiczności przez ok. 40 minut. Członkowie Klubu Seniora „Bratek” oraz Korszeńskiego Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Otwarte Drzwi” przygotowali stoisko ze swojskim chlebem, smalcem i ciastami. Korsze reprezentowała również Spółdzielnia Socjalna „Opoka”.

Program artystyczny przygotowany przez korszeńskie zespoły został bardzo pozytywnie przyjęty przez zgromadzoną publiczność. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość prezentacji grup artystycznych działających przy Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach. 

Tomasz LenkowskiCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages