Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Seniorzy z kulturą

2015-05-22 10:04:12 (ost. akt: 2015-05-22 10:24:54)

Autor zdjęcia: Tomasz Lenkowski

Cykl spotkań pod hasłem „Noc z Kulturą” skierowany jest do dzieci, dorosłych i seniorów. To inicjatywa organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Korszach.

Swoją noc miały już dzieci i osoby dorosłe. W ostatnim czasie przyszedł czas na seniorów. Nocne spotkanie zgromadziło 20 osób w wieku 50+ z Klubu Seniora „Bratek”. Zabawę rozpoczęliśmy od powitania i krótkich rozmów. Następnie uczestnicy wzięli udział w karaoke. Losowo wybrane utwory sprawiały dużo śmiechu i radości. Wykonania zdecydowanie różniły się od oryginału i należy dodać, że często brzmiały innowacyjnie.

Po przygodach wokalnych przyszedł czas na kalambury. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy w każdej po pięć osób. Dwoili się i troili, aby dobrze przedstawić hasło i rzecz jasna, aby to właśnie ich drużyna wygrała. W sposób twórczy przedstawiali scenki oraz wykazywali się talentem plastycznym. Ta zabawa przysporzyła wiele radości również wśród pozostałych osób biorących udział w „Nocy z Kulturą”. Wygrana drużyna otrzymała nagrody w postaci książek kucharskich podarowanych przez LGD „Barcja”.

Po rywalizacjach przyszedł czas na tańce i zabawę. Późną nocą seniorzy z uśmiechami na twarzach wrócili do swoich domów. Celem spotkania było rozszerzenie oferty spędzenia czasu wolnego dla osób w wieku 50+. To jedno z cyklicznych wydarzeń realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Korszach.

Tomasz Lenkowski (MOK)Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages