Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Święto Pań i Panów

2015-03-12 08:27:45 (ost. akt: 2015-03-12 08:29:26)

Autor zdjęcia: Agnieszka Karusewicz/MOK

Wyjątkowe święto w wyjątkowej oprawie. Mowa tutaj o Dniu Kobiet i Mężczyzn, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach.

Tradycją naszego ośrodka staje się organizowanie święta wszystkich Pań i Panów. Po powitaniach i przedstawieniu programu Tomasz Lenkowski dyrektor MOK złożył wszystkim życzenia. Na scenę zaprosił pracowników ośrodka, którym podziękował za efektywność i pełne zaangażowanie wręczając symboliczne różyczki i czekoladki.

Następnie przyszedł czas na otwarcie części artystycznej. Organizatorzy zapewnili licznie przybyłej widowni moc atrakcji.
W programie wystąpili m.in.: zespół „Natkrakers” duet panów tańczących popping. Panowie wzbudzili duże zainteresowanie wśród publiczności. Pełen profesjonalizm był nagradzany gromkimi brawami. Część wokalno-instrumentalną umilał Piotr Dejnak wokalista i gitarzysta zespołu „Guzik”. Na co dzień studiuje elektronikę w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, oraz pracuje, jako aktor w Teatrze Muzycznym „Buffo”.

O humor i uśmiech na twarzy zadbał Kabaret „Zgrany”, który zaprezentował scenkę o planowaniu pogrzebu. Kabaret zapowiadał się bardzo poważnie, ale jak to w życiu bywa nawet z najpoważniejszych rzeczy trzeba czasami pożartować. Panie z wielkim zaangażowaniem podeszły do tematu i przygotowały się perfekcyjnie. Oklaskami i śmiechem wyraz pozytywnego odbioru dawała zgromadzona publiczność.

Pokaz w wykonaniu energicznych kobietek tzw. „Zumbiar” to nieodłączny element życia kulturalnego naszego ośrodka. Panie z wielką energią i bardzo pozytywnym nastawieniem tańczyły w rytmach muzyki latino oraz miksów hip-hop i pop. Siła i tryskający optymizm emanował na uczestników zabawy. Opiekunem zespołu jest nasza niezastąpiona instruktorka Agnieszka Karusewicz. Panie były wspaniałe.

Wielką niespodzianką był występ duetu siostrzanego. Na scenie po raz pierwszy wspólnie wystąpiły dwie siostry Agnieszka Karusewicz i Anita Olewnik. Duet sióstr, który związany jest z MOK-iem od wielu lat. Starsza siostra Agnieszka jest instruktorem tańca w naszej jednostce od 10 lat. To u niej pierwsze kroki stawiała młodsza siostra Anita, która została zarażona miłością do tańca i uczęszczała przez 8 lat do niejednokrotnie utytułowanego zespołu „Aero”. Panie tańczyły w rytmach disco polo.

Gościem specjalnym wieczoru była Olsztyńska Grupa Barmańska Endi-Bar. To pierwsza i nadal jedyna w województwie warmińsko-mazurskim profesjonalna agencja barmańska świadcząca pomoc w zakresie szeroko pojętej obsługi gastronomicznej wszelkiego rodzaju imprez. Swoim zasięgiem obejmuje już 10 województw, a zarówno jej skład, jak i obszar działania z każdym miesiącem się rozrasta. Endi-Bar - to młodzi, niezależni, pełni entuzjazmu i radości z tego, co robią barmani, kelnerzy i bariści, którzy sprawiają, że każda impreza, na której zagoszczą staje się niepowtarzalna i na długo pozostaje w pamięci jej uczestników. I tak rzeczywiście było. Pokaz miał charakter interaktywny i angażujący. Prowadzący zaprosili na scenę dwie Panie, które przeszły „chrzest bojowy”. Miały za zadanie profesjonalnie podrzucić butelkę.

Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w losowaniu upominków i w ten sposób wesprzeć organizację pierwszego dnia wiosny. Podczas zabawy zostało przeprowadzonych szereg konkursów drużynowych. Ubijanie piany na czas, rozpoznawanie zapachów przypraw, krzesło prawdy i nieprawdy to tylko kilka konkurencji i zabaw odbywających się tego wieczoru.

Jesteśmy wdzięczni naszym wspaniałym darczyńcom za wsparcie naszych inicjatyw.

Tomasz Lenkowski


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages