Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Ciepła książka o nadziei

2015-01-23 22:56:13 (ost. akt: 2015-01-23 22:58:42)

Autor zdjęcia: Elżbieta Kozłowska

Uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Książki spotkali się aby omówić postępowanie Kiki bohaterki książki Marjolijn Hof „ Mała szansa".

KRÓTKA RECENZJA.
Kiki ma dobrych, kochających rodziców. W trójkę stanowią wspaniałą rodzinę. Jest i stary, brzydki pies, który traktowany jest jak część ich zgranej rodziny. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie upodobanie chęci niesienia pomocy chorym przez tatę Kiki. Dlatego też co jakiś czas wyjeżdżał na misje w tereny dotknięte wojną, powodziami, pożarami czy innymi kataklizmami. Smutna książeczka o miłości córki do ojca, o nadziei i godzeniu się z trudną sytuacją córki podczas wyjazdów ojca.

Czy zachowanie Kiki było złe? Czy można jej wybaczyć to co zrobiła? I jak skończyła się ta historia? To już trzeba samemu osądzić. Polecamy przeczytanie. Warto poznać losy bohaterów książki.

Opinie uczestników:
Książka opowiada o nadziei, miłości i obaw o najbliższych. Książka ciekawa szkoda tylko, że ze swoimi obawami nie zwróciła się do matki w odpowiednim momencie. Nie chcę obrażać autora. Książka trochę dziwna, może nie dla dzieci. Chciała rzucić psa z mostu i tu film się urywa, tyle przeczytałam

Elżbieta Kozłowska

Polub nas na Facebooku:

Źródło: biblioteka

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages