Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Kolędowo przy urzędzie

2014-12-29 21:18:04 (ost. akt: 2014-12-29 21:31:38)
Przed urzędem zorganizowano Koncert Świąteczny

Przed urzędem zorganizowano Koncert Świąteczny

Autor zdjęcia: Tomasz Lenkowski

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach już drugi raz był organizatorem Koncertu Świątecznego. Koncert odbył się przy Urzędzie Miejskim w Korszach. Kolędy, pastorałki oraz piosenki świąteczne wyśpiewywali soliści działający przy ośrodku pod kierunkiem Agaty Gołaszewskiej.

Dzieci nagradzane były słodkimi niespodziankami oraz brawami. Małym przerywnikiem był występ Lenki, która przy pomocy mamy odważnie zaśpiewała pastorałkę „Bosy pastuszek”. Kolejno zaprezentował się zespół „Sekret”, z Glitajn. Zespół wykonał trzy świąteczne piosenki. Nowością był występ pracowników naszego ośrodka. Zaśpiewaliśmy kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Wszyscy prezentowali się wspaniale.

Serdecznie dziękujemy za udział w koncercie naszym wykonawcom ich rodzinom oraz mieszkańcom. Jeszcze raz w imieniu naszej instytucji składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Tekst i fot: Tomasz Lenkowski MOKPodziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Ewa Dolińska-Baczewska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages