Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Poszukiwany dwoma listami gończymi zatrzymany

2014-12-22 10:24:41 (ost. akt: 2014-12-22 10:26:56)

Autor zdjęcia: zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Kętrzyńscy kryminalni zatrzymali w Gdyni 33-letniego Rafała B. Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi wydanymi przez Sądy Rejonowe w Kętrzynie.

Mieszkaniec gm. Korsze poszukiwany był za jazdę po pijanemu oraz niestosowanie się do wyroku sądowego. Zatrzymany zgodnie z dyspozycją sądu trafił już do aresztu.

Pracujący nad sprawą kryminalni ustalili aktualne miejsce pobytu 33-latka i w miniony piątek nad ranem zatrzymali go na osiedlu mieszkaniowym w Gdyni. Mężczyzna na widok kętrzyńskich funkcjonariuszy nie krył zaskoczenia. 33-letni Rafał B. od lipca br. ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w różnych miejscach na terenie Polski. Poszukiwany był dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie za jazdę po pijanemu oraz niestosowanie się do wyroku sądowego. Zatrzymany zgodnie z dyspozycją sądu trafił już do aresztu.
KWP

Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Ewa Dolińska-Baczewska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Jacek #1618436 | 83.31.*.* 27 gru 2014 10:17

  UWAGA!!!!!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywatne. Ekipa Platformy Obywatelskiej chciała to zmienić. Co ciekawe - sprytnie to sobie zaplanowali. Po osłoną nocy wprowadzili do porządku obrad Sejmu projekt zmiany Konstytucji. Chcieli dopisać do niej artykuł o następującej treści: "Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.". Kluczowe słowa to "z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie". Ten "wytrych" prawny daje szeroki wachlarz możliwości. Nic bowiem nie stałoby na przeszkodzie, aby ekipa PO-PSL uchwaliła ustawę, w której umożliwiłaby wyprzedaż Lasów w ręce prywatne. Kluczowe głosowanie odbyło się o godzinie 0:45. Do zmiany Konstytucji władza potrzebowała 296 głosów. Na szczęście dla nas wszystkich ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. Za niekorzystną zmianą głosowali posłowie PO, PSL, SLD i TR. Przeciwko głosowali członkowie PiS i KPSP. Nocna próba zmiany Konstytucji została oczywiście przemilczana przez główne media prorządowe. Przekazanie Polakom prawdy na temat trybu prac (pod osłoną nocy) oraz zamiaru władzy (umożliwienie wyprzedaży Lasów Państwowych) mogłoby niekorzystnie wpłynąć na wizerunek obozu rządzącego. Stąd embargo na te informacje w głównych wydaniach serwisów informacyjnych.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages