Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Zabawa Mikołajkowa dzieci z sołectwa Babieniec

2014-12-09 08:53:52 (ost. akt: 2014-12-09 09:00:42)
Zabawa Mikołajkowa dzieci z sołectwa Babieniec

Zabawa Mikołajkowa dzieci z sołectwa Babieniec

Autor zdjęcia: organizator

Mikołajki- dzień, na który czeka każde dziecko. Nasze dzieci też z niecierpliwością czekały na to niezwykłe święto. I tak w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach spotkały się wszystkie grzeczne dzieci wraz z rodzicami, by wspólnie, przy zabawach i tańcach wyczekiwać na ich ulubionego świętego.

Były konkursy, wspólne śpiewy i tańce. Każde dziecko musiało się nieźle wygimnastykować, by dostać prezent. Dzieciaki musiały m.in. narysować portret Mikołaja, przechodzić pod drążkiem oraz owijać siebie nawzajem papierem. Każde dziecko wyszło z pełnymi rękoma i nie tylko- bo jeszcze ze wspaniałymi wspomnieniami, które będą im towarzyszyć do kolejnych sołeckich mikołajek. Składamy serdeczne podziękowania dla pani Agaty Gołaszewskiej z MOK-u w Korszach za poprowadzenie imprezy.
Czesława Orłowska-Staniszewska
sołtys Babieńca
Podziel się informacją::
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Ewa Dolińska-Baczewska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages