Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Świetlica w Garbnie bogatsza o sprzęt rtv

2014-11-20 13:29:28 (ost. akt: 2014-11-27 13:56:36)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

W świetlicy wiejskiej w Garbnie zebrała się liczna grupa dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Garbna z radnym Mirosławem Zielonką, sołtysem Tadeuszem Anisiewiczem oraz Radą Sołecką, w celu symbolicznego odbioru telewizora ufundowanego przez firmę EDP Renewables.

Przekazania sprzętu dokonali przedstawiciele firmy EDP, z panem Łukaszem Witkowskim na czele. Sprzęt przekazano na ręce sołtysa Garbna, pana Tadeusza Anisiewicza oraz dzieci uczestniczących w tej uroczystości w sobotnie popołudnie 8 listopada.

W uroczystości wziął udział Burmistrz Korsz Ryszard Ostrowski, który dziękując przedstawicielom firmy EDP Renewables za kolejny dar dla mieszkańców Garbna, podkreślił jak ważne są partnerskie relacje z firmą EDP, która jest operatorem farmy wiatrowej zlokalizowanej w naszej gminie. Sponsorowanie różnych przedsięwzięć zarówno kulturalnych, jak też edukacyjnych, rozrywkowych, sportowych, itp. oraz doposażenie świetlic, bibliotek, placówek oświatowych w różnego rodzaju sprzęt i wyposażenie jest jedną z form budowania pozytywnych relacji. Burmistrz wyraził nadzieję, że relacje te będą się jeszcze bardziej zacieśniały i budowały dobrą współpracę, a Firma EDP Renewables będzie nadal wspierać przedsięwzięcia służące naszej małej społeczności.
Gośćmi uroczystości byli również zastępca burmistrza Wiesław Prusik oraz pan Grzegorz Faszcza.

Niespodzianką dla wszystkich był występ dzieci i młodzieży. Młodzi uczestnicy zajęć świetlicowych przygotowali krótki występ tzw. zumby, czyli treningu łączącego w sobie aerobik i taniec latynoski. Występ
Darczyńcy zostali uhonorowani przez dzieci z Garbna własnoręcznie wykonanymi podziękowaniami. Podziękowanie oraz symboliczny kwiatek od dyrekcji i pracowników Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Korszach oraz od mieszkańców Garbna wręczyła dyrektor biblioteki Jadwiga Hajduk.
Inicjatywa firmy EDP Renewables spotkała się z aprobatą mieszkańców Garbna, a szczególnie dzieci, którym sprzęt TV posłuży w świetlicy zapewniając ciekawe spędzAnie czasu wolnego.

Firmie EDP Renewables w imieniu użytkowników Świetlicy Wiejskiej w Garbnie serdecznie dziękujemy.

Jadwiga Hajduk

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages