Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

JUMP z Korsz zajął III miejsce w województwie

2014-11-19 09:54:57 (ost. akt: 2014-11-27 13:57:14)

Autor zdjęcia: Agnieszka Karusewicz MOK

Młodzi tancerze z Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach wzięli udział w IV Wojewódzkim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Warmia Power” w Stawigudzie. Konfrontacje odbyły się w hali sportowej Publicznego Gimnazjum.

Konkurowaliśmy z takimi miastami jak: Olsztyn, Lidzbark Warmiński, Olsztyn, Bartoszyce, Działdowo i Stawiguda. W turnieju wzięło udział ponad 200 tancerzy. Zespoły rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych: do 11lat, od 12 do 15 lat i od 16 do 20 lat, styl tańca dowolny.

Konkurowaliśmy z 6 zespołami i nie było łatwo, bo poziom był wysoki. Nasi mali tancerze dali z siebie wszystko. Eksplodowali na parkiecie wulkanem energii prezentując dancehallowy układ, czego dowodem był głośny aplauz widowni i uczestników turnieju.
Atmosfera na hali w tym dniu była niesamowita. Podczas oczekiwania na wyniki zespoły integrowały się poprzez wspólny taniec. Dobrze radzili sobie nasi tancerze pokazując indywidualnie swoje umiejętności przed uczestnikami turnieju.

JUMP zdobył III miejsce! To kolejny sukces zespołu, który swoje umiejętności rozwija pod okiem instruktorki Agnieszki Karusewicz w MOK Korsze od lutego 2012 r.

W skład zespołu wchodzą: Emilia Kozińska, Julia Kozińska, Wiktoria Hałuszka, Karolina Szymecka, Dominika Tamiła, Zuzanna Sokołowska, Iga Budelewska, Emilia Kośmider, Dominika Borkowska, Oliwia Bożyk, Gabriela Fenik, Paulina Duńska, Wiktoria Szymecka, Eliza Budzińska, Martyna Piwowarczyk, Kacper Piwowarczyk, Izabela Huryń.

Tomasz Lenkowski MOK

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages