Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Odpowiedz Burmistrza Korsz na niepokój mieszkańców

2014-09-18 09:19:30 (ost. akt: 2014-09-18 09:23:03)

W związku z pojawieniem się informacji wywołujących niepokój lokalnego społeczeństwa, dotyczących wpływu oddziaływania zakładu ZAP Sznajder Batterien S. A. Oddziału Produkcyjnego w Korszach z siedzibą przy ulicy Wojska Polskiego 50, na zdrowie i życie mieszkańców Miasta i Gminy Korsze

SZANOWNI MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY KORSZE!W związku z pojawieniem się informacji wywołujących niepokój lokalnego społeczeństwa, dotyczących wpływu oddziaływania zakładu ZAP Sznajder Batterien S. A. Oddziału Produkcyjnego w Korszach z siedzibą przy ulicy Wojska Polskiego 50, na zdrowie i życie mieszkańców Miasta i Gminy Korsze,
Burmistrz Korsz udostępni każdemu, zaniepokojonemu mieszkańcowi Miasta i Gminy Korsze wszystkie informacje z przeprowadzonych badań oraz działań podjętych przez Radę Miejską w Korszach i Burmistrza Korsz, mających na celu likwidację zagrożeń związanych z funkcjonowaniem ww. zakładu, jakie do chwili obecnej zostały sporządzone i wystosowane do instytucji upoważnionych do podejmowania wiążących i zgodnych z prawem decyzji w powyższej sprawie.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu Urzędu Miejskiego w Korszach przy ulicy Mickiewicza 13, w godzinach pracy urzędu (I piętro – p.103).


Ryszard Ostrowski
Burmistrz Korsz

Korsze, 16.09.2014 r.Źródło: Urząd Miejski Korsze

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages