Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Rejs po malowniczej okolicy

2014-07-21 10:00:37 (ost. akt: 2014-07-21 10:08:18)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zorganizował rejs „Perłą Sępopola”. Był to już drugi taki wyjazd.

Z Korsz wyjechaliśmy o godz. 10:00. Wypłynęliśmy z „Przystani Perła” rzeką Łyną. Kapitan „Perły Sępopola” dopilnował, aby każdy bezpiecznie zajął swoje miejsce na statku. Podczas rejsu zarówno dzieci, jak i dorośli z zainteresowanie przyglądali się pięknym widokom. Dodatkowo, kapitan opowiadał różne historie na temat miejsc obok których przepływaliśmy. Wszyscy słuchali go z zainteresowaniem. Uczestnicy mogli także przymierzyć czapkę kapitana, w której chętnie pozowali do zdjęć.

Po godzinnym rejsie dobiliśmy do brzegu w Matusach. Wszyscy ucieszyli się na widok rozpalonego już ogniska, gdyż po podróży zrobiliśmy się głodni. Po zjedzeniu kiełbasek była chwila na odpoczynek, rozmowy, a także przechadzanie się po malowniczej okolicy. Niestety czas szybko minął i musieliśmy już wracać.

Z powrotem płynęliśmy dużo krócej, ponieważ kapitan płynął o wiele szybciej, co spodobało się dzieciom, które czujnie obserwowały fale wydobywające się spod statku. Cały rejs sprawił, że uczestnicy zrelaksowali się, a także dobrze się bawili o czym świadczyły uśmiechy na ich twarzach.

Natalia SzłapkaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages